Dowiedz się, czym jest BaseLinker

Czym jest BaseLinker

Ciekawym jest jak diametralnie może różnic się pogląd na możliwość wyboru platformy sprzedażowej pomiędzy klientem a sprzedawcą. Dla klientów mnogość platform sprzedażowych daje możliwość znalezienia interesujących przedmiotów w najkorzystniejszej cenie. Daje wręcz możliwość poruszania się w morzu ofert. Niestety z perspektywy sprzedawcy nie wygląda to już tak kolorowo. Każda platforma sprzedażową to przeważane inne rozwiązanie techniczne, nad którym trzeba zapanować. Również każde to z rozwiązań domaga się indywidualnego traktowania i poświęcania mu uwagi. Co w przypadku większej ilości rozwiązań niż jedno może już nastręczać pewnych trudności. W odpowiedzi na te problemy powstał BaseLinker?

Do czego służy BaseLinker?

W teorii oraz w słowach płynących z oficjalnej strony możemy określić, że głównym celem BaseLinker jest eliminowanie problemów przedsiębiorców. Głownię przez automatyzacje i integracje różnych platform e-commerce. W szczegółach wygląda to następująco:

  • BaseLinker daje możliwość przekierowania i obsługi zamówień w jednym miejscu,
  • pozwalają na prowadzenie działań masowych takich jak jednoczesne wstawianie lub edycja ofert na wszystkich kanałach sprzedażowych,
  • pozwala również na automatyczną synchronizację stanów magazynowych oraz cen.

Konkrety od BaseLinker

Brzmi ładnie, jednak pozostaje pytanie. Co dokładnie oferuje BaseLinker? Po pierwsze daje możliwość integracji z 10 popularnymi marketplace polskimi i zagranicznymi między innymi eBay, Allegro i Amazon. Kolejne segmenty rynku, jakie możesz połączyć to platformy internetowe. Na wymianę zasługują takie rozwiązania jak WooCommerce, PrestaShop, Shoper czy Magneto. Trzecim ważnym elementem każdej integracji jest możliwość integracji z systemami kurierów, brokerów czy tak zwanych operatorów logistyczny, ale to konkretnego lepiej się we własnym zakresie dopytać. Innymi ciekawymi mozaikowościami, jakie dostaniemy dzięki BaseLinker będzie możliwość integracji z systemami fakturowymi, aplikacje do drukowania aplikacji oraz kilka innych ciekawych aplikacji.

Czy BaseLinker się opłaca?

To zależy, jak wyceniasz swój czas, który poświęcasz na to, co może usprawnić to rozwiązanie. BaseLinker jest rozwiązaniem abonamentowym, z comiesięczną opłatą. Wielkość tej opłaty zależy od ilości miesięcznych zamówień, które wyszły z wszystkich twoich sklepów. Oczywiście możliwe jest skorzystanie z dodatkowych opcji np. częstszej synchronizacji stanów magazynowych. Nie zagwarantuje ci oczywiście, że to rozwiązanie jest dla ciebie. Jednak może cię zainteresować i może akurat pomoże ci w prowadzeniu twego biznesu.

Tagged : / /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *